Дорослі страуси ему на продаж: самці, самки, а також сформовані продуктивні страусині сім'ї

Ему

За інформацією, стосовно нявності у продажу маточного поголів'я страусів, їх вартості та за іншими подробицями, звертайтеся за телефонами: (067)742-45-49, (099)529-94-73. Дзвоніть коли зручно. Запитуйте!

Декілька порад майбутньому страусоводуПридбання страуса, це не те саме, що придбання звичайної домашньої птиці. Скоріше це можна зрівняти з придбанням корови, свині або іншої великої худоби, що значить що підготовлені Ви маєте бути належним чином. До цього питання треба підійти дуже відповідально.

• Перед тим як придбати, обов'язково підготуйте приміщення для зимовки птиці, та загон для ії вигулу.
• Потурбуйтесь вибрати таке місце для майбутньої ферми, щоб неподалік не було гучного стороннього шуму, бо ему - полохлива птиця і зайвий шум буде впливати на ЇЇ несучість.
• Остерігайтесь близького розташування пасіки та сусідства з іншими жалючими комахами - ему ласують кониками, метеликами, мухами тому помилково можуть прийняти осу за ласощі.
• Запобігайте наявності гострих предметів, та дроту - ему можуть поранитися.
• Уникайте вузьких щілин і отворів в загоні - що б птаха не застрягла в них, і не покалічилася.
• Не забудьте про те що птицю потрібно повноцінно годувати. Зробіть запас провіанту для ваших страусів.

Австралійський ему - кращий вибір для невеликого приватного господарства Можливо, ви ще не визначилися якій птиці віддати перевагу, для подальшого вирощування: австралійському ему або африканському страусу. Давайте трохи розберемося в цьому питанні і насамперед зрозуміємо, що ему - це не страус. Ему, традиційно називають "страусом", так як до 80-х років ХХ століття, ему та страусів відносили до одного роду птахів. В сучасності це не так: ему і страус це зовсім різні тварини і все що їх ріднить, так це зовнішня схожість і той факт, що вони - птахи. З цього випливає, що особливості їх харчування і утримання вельми різняться ... ось базові їх відмінності:

Африканський страус - з точки зору бізнесу африканський страус мабуть доречніше, через його значно більші розміри (вага до 175 кг, проти 70 кг у ему), більш швидкого набору ваги молодняком і відповідно більшою економічною віддачею. Крім цього у більшості людей слово "страус" асоціюється саме з африканським страусом.

Але при створенні такої страусиної ферми готуйтесь до такого: африканський страус набагато агресивніший ніж ему, наприклад самостійно відібрати яйце у африканського страуса Ви навряд чи зможете, самому з цим мабуть не впоратися ... але вирішальним фактором слід назвати вимогливість африканського страуса до розмірів території - для пари страусів потрібен мінімум 1 гектар пасовища, а площа всієї ферми зазвичай обчислюється десятками гектарів. Іншими словами "низьким стартом" при створенні такої страусиної ферми вам не обійтися. Готуйтеся до дуже серйозних фінансових витрат на етапі становлення господарства.

Австралійський ему - чудовий кандидат для розведення в умовах приватного сектора та сільської місцевості. Ему дуже витривалий птах, легко пристосовується до наших умов навколишнього середовища, не агресивний (у порівнянні з африканським страусом). І особливо важливо те, що їй не потрібно масштабних територій - для одного страуса ему досить 6 кв. метрів вільного простору.

За умови належного харчування, утримання загонів в чистоті і елементарній наявності чистої води ці птахи добре себе почувають і розмножуються. Зазвичай ему тримають в сільському господарстві в сусідстві з іншими тваринами. Птиця не вибаглива і не вимагає будь-якого спеціального догляду.

М'ясо ему зовні схоже з молоду телятину, воно низькокалорійне, та з малим вмістом холестерину. Має відмінні смакові якості. А ще, жир страуса ему - взагалі найцінніший продукт, активно використовується в харчових біодобавках, косметичній та медичній промисловості. Володіє вираженими загоюючими і зволожуючими властивостями, абсолютно і повністю всмоктується в шкіру, не залишає жирних слідів і має нейтральний запах.

Є питання?   Телефонуйте: (067)742-45-49, (099)529-94-73.   Запитуйте!

2007-2019 • Розведення та продаж ему | Ему | Пташенята | Яйця | Павичі