Приватна страусина ферма в с. Спаське, Дніпропетровської області, Україна

Страуси ему

Ми вирощуємо австралійських страусів ему. У нас ви можете придбати дорослих ему, молодняк (пташенят) ему і яйця страуса ему, а крім цього - купити індійських павичів, якщо забажаєте.

Плануєте вирощувати страусів?Пропонуємо придбати страусів ему, нашого домашнього птахогосподарства! . Ми більше 10-ти років займаємося розведенням, утриманням та реалізацією цих птахів. Наші ему дійсно гарні: вирощені на натуральних кормах та добрих умовах утримання - чисті вольєри і просторий загін, як гарантія гарного здоров'я і високої продуктивності наших дужих і вгодованих австралійських страусів.

Дійсно натуральні природні корми! Як забезпечити господарство натуральними кормами? У сільській місцевості з цим немає недостатку: свіжої трави, вдосталь на прилеглих угіддях, а овочі і фрукти є в достатку на присадибному господарстві. А що взимку? Взимку - заготовлене сіно і овочі з погрібу.Та ніяких біодобавок!

Пам'ятайте, що птаха вирощена "на біодобавках" - поганий кандидат для подальшого розведення, через те, що отримує негармонійний психофізичний розвиток, ослаблений імунітет, гіршу витривалість і знижену яйцекладку, в порівнянні з нашими, вирощеними на натуральних кормах, ему.

Відомо, що придбання племінних страусів досить витратна затія ... справа це серйозна і відповідальна, тому і підходу вимагає відповідного, а головне - не купити ему вирощеного на біодобавках! До речі, це має значення, навіть якщо страус Вас цікавить в виключно гастрономічному сенсі. Адже повністю ці добавки не виводяться з організму птиці і в певній кількості містяться в м'ясі, жирі і навіть в яйцях. Скористайтеся перевагою нашої ферми -купуйте здорових ему, відгодованих як треба, саме у нас!

З усіх питань, телефонуйте: (067) 742-45-49, (099) 529-94-73. З радістю відповімо Вам, на всі питання, щодо придбання страусів ему.

Страуси ему

2007-2019 • Розведення та продаж ему | Ему | Пташенята | Яйця | Павичі