Реалізуємо підрощених пташенят (молодняк) страуса ему

Інформацію про наявність молодняка ему на продаж та ціну дізнавайтеся за телефонами: (067) 742-45-49, (099) 529-94-73. Телефонуйте і запитуйте!

Яка кількість пташенят ему слід купувати? Мінімальна, кількість пташенят страуса ему, що потрібно придбати - 5-ть курчат.

Така кількість обумовлена ​​тим, що по молодняку ​​неможливо визначити самців і самок і така ситуація триває аж до їх статевого дозрівання. Як показала практика - придбання п'яти маленьких ему гарантує формування як мінімум однієї маткової пари страусів.

Коли можна купити молодняк ему? Продаж курчат починається в березні-квітні місяці коли страусята вже трохи подросли, зміцнілі і новий господар має можливість годувати їх свіжою травою.

Пташенята страуса ему - заощадливий початок! Безумовно, покупка продуктивної сім'ї ему (маточного поголів'я) - справа затратлива. Тому, придбання молодняку ​​ему (пташенят НЕ репродуктивного віку), можна вважати економічно обґрунтованим рішенням. Курчата ему коштують значно дешевше, ніж дорослі страуси, а ймовірність успішного вирощування пташенят значно вище, ніж в тому випадку, коли купуються інкубаційні яйця.

Ціна таких ему залежить від їх віку, тобто чим старше пташеня тим вище його вартість.

Ідею купити молодняк ему можна вважати оптимальним і самим зваженим рішенням, якщо у вас обмежений бюджет. У цьому випадку на першому етапі створення страусиного господарства ви не зіткнетеся з інкубацією і підрощуванням зовсім малих пташенят. Тим самим захистивши себе від цієї тендітної праці і проблем, з якими можна зіткнутися, не маючи певного досвіду.

Пташенята ему значно витриваліші, ніж пташенята африканського страуса. Придбання молодняка ему набагато спростить становлення вашого господарства. Адже по суті все що від вас буде вимагатися, це підтримувати приміщення де знаходиться молодняк в чистоті, підтримувати оптимальну температуру і безумовно правильно і повноцінно годувати страусенят.

Пташенята ему

Чи можна купити добових курчат ему? Звертаємо вашу увагу: ми ніколи не продаємо добових пташенят ему.

Протягом перших чотирьох днів курчата харчуються вмістом жовткового мішечка, який знаходитися всередині їх. Найменше переохолодження (не забувайте що це лютий місяць) викликає його застигання і курча гине від голоду. Тому не дивлячись на дешевизну добових ему, як правило ця ціна варто їм життя. Будьте милосердні до цих маленьких і беззахисним істотам і удачі Вам у всіх ваших добрих починаннях!

Вирощування молодняка ему

Особливо наголошуємо вашу увагу на правильному харчуванню птиці. Не забувайте що ему - птиця в основному травоїдна і саме свіжа зелень, овочі і фрукти повинні складати її основний раціон, дієта не повинна бути суто зерновою і комбікормовоїю. Не забувайте і про розмір їжі, що подається: крупним кормом, наприклад цілим яблуком, ему може вдавитися, а ще великі шматки по-просту не усвоється як годиться і годування пройде без належної користі. Тому страусів потрібно годувати легкотравним кормом. Не зловживайте комбікормом і зерновими. Дійсно, при такому харчуванні молодняка ви можете отримати хорошу динаміку приросту ваги пташенят, але ця вага буде непосильним тягарем для ще не сформованого кістяка страуса. Така практика за часту викликає викривлення скелета ему, він просто не витримує маси птиці і пташеня починає хворіти.

До чотирьох місяців пташенята ему, після чергової линьки, оперяються і вже стають схожими на дорослих птахів. З цього часу їх можна вважати підготовленими до дорослого життя: у них сформіровивается стійкий імунітет, стійкість до стресів і здатність до самостійного існування. Насправді, цей вік найприйнятніший як для покупки, так і для продажу молодняку ​​ему.

Далі, при правильному харчуванні, після полутора років птиця вважається дорослою, зрілою. У такому віці її вага становить близько 50 кілограм, але на цьому її зростання не зупиняється. А приблизно в два роки ему починають "розмовляти" - з цього періоду вже можна відрізнити самця від самки і починається формування пар.

Є питання? Вирішили купити пташенят ему? Телефонуйте: (067)742-45-49, (099)529-94-73

2007-2019 • Розведення та продаж ему | Ему | Пташенята | Яйця | Павичі